Naša tvrtka ima profesionalni tim nakon prodaje koji vam može pružiti pažljivu uslugu. Usluga garancije može smanjiti brige zbog kupnje proizvoda. Redovni profesionalci pružit će uslugu povratne posjete i pružiti praćenje narudžbi u stilu Butler kako biste mogli kupiti jednom i bez brige za život. Ako želite kupiti Muška odjeća za vježbanje u teretani, Ležerna odjeća za jogu, Odjeća za trčanje za žene , kontaktirajte nas. Vjerujemo da je vrhunska zanatstvo temelj visoke kvalitete i stoga kontinuirano poboljšavamo naše proizvodne proceseMuška odjeća za vježbanje u teretani . Tvrtka se zalaže za poboljšanje razine upravljanja poduzećem, kvalitete proizvoda i kvalitete usluge, a njegova razmjera kontinuirano raste. Iskreno promoviramo transformaciju i nadogradnju tradicionalnih industrija i pomažemo u nastajanju u nastajanju da krenu naprijed. Kvaliteta proizvoda je vječna tema koju vodi tvrtka. Naše vrijednosti su: Kupca prvo, orijentirana na borbu, samo integritet i potraga za izvrsnošću! A naša politika kvalitete je: znanstveno upravljanje, kvaliteta izvan, kontinuirano poboljšanje i zadovoljstvo kupaca! Naš tim za korisničku službu dostupan je 24/7 kako bi odgovorio na sva pitanja ili nedoumice. Prioritet damo sigurnosti i dobrobiti naših zaposlenika, kupaca i partnera iznad svega.
  • Muška odjeća za vježbanje u teretani
    Tkanina: 90% poliester 10% spandex 170G
    Učinkovitost: visok-protok zraka, pokretljivost ruku, izdržljivost šava
    Tehnički detalji: Jacquard tkanina, 4 igle sa 6 niti, raglan rukav
    MOQ: 300...
  • Odjeća za treniranje maratona
    Tkanina: 88% poliester 12% spandex 170G
    Izvedba: Visoko isparavanje, kinetičko rastezanje, nula-trebanja
    Tehnički detalji: 4 igle sa 6 niti, prozračna tkanina
    MOQ: 300 kom/boja
    Boje:...
  • Sportska odjeća dugih rukava
    Tkanina: 75% najlon 25% spandex 230G
    Izvedba: visoka rastezljivost, toplina jezgre, nula trenja
    Tehnički detalji: traka za umetanje, klokanski džep, rastezljivo
    MOQ: 300 kom/boja
    Boje:...
  • Muške kratke hlače za aktivnu odjeću
    Tkanina: 90% najlon 10% spandex 120G
    Izvedba: ultra-lagana, visok-protok zraka, kinetička sloboda
    Tehnički detalji: laserski otvor, bočni prorez, bočni džep s patentnim zatvaračem
    MOQ:...
  • Muška odjeća za vježbanje
    Tkanina:
    - Glavni dio: 90%najlon 10%spandex 160G
    - Ploča: 88%poliester 12%spandex 170G
    Izvedba: Zonska ventilacija, visoka rastezljivost, otpornost na habanje
    Tehnički detalji: Micro...
  • Muška oprema za vježbanje u teretani
    Tkanina: 94,5% poliester 5,5% spandex 180G
    Izvedba: veliki-volumenski protok zraka, kinetička pokretljivost, strukturalni oporavak
    Tehnički detalji: mrežasta tkanina s 4 igle i 6...
  • Muška odjeća za vježbanje u teretani
    Tkanina: 85% pamuk 15% poliester 280G
    Izvedba: visok{0}}okretni moment, izdržljivost, upijanje znoja, nula prianjanja
    Tehnički detalji: petlja za ručnik, dvostruki džepovi
    MOQ: 300...
  • Muška odjeća za vježbanje u teretani
    Tkanina: 100% poliester 180G
    Učinkovitost: Brzo isparavanje, pokretljivost ramena, nula trenja
    Tehnički detalji: Brzo sušenje
    MOQ: 300 kom/boja
    Boje: po narudžbi
  • Muška vodootporna jakna za trening
    Tkanina: 100% najlon 35G
    Izvedba: hidrofobna barijera, ultra-lagana, otpornost na vjetar
    Tehnički detalji: vodootporan, džepovi s obrnutim patentnim zatvaračem, reflektirajući obrub
    MOQ:...
Virgil Radabaugh star star star star star
Prvoklasno osoblje za stvaranje prvoklasnih proizvoda! Dakle, ova tvrtka posvećuje veliku pažnju na obuku zaposlenika. Često vode programe obuke ili održavaju sastanke kako bi analizirali tržišne
Gene Tipton star star star star star
Čitav postupak nabave i proizvodnje proizvoda je glatko jedrenje. Ovaj je dobavljač bio više nego sretan prihvatiti naš zahtjev od početka do kraja. Ovime izražavamo svoju iskrenu zahvalnost.
Michael Vanatta star star star star star
Kvaliteta pobjeđuje u reputaciji, koristi reputacije. Ovo je naša najbolja procjena ove suradnje.
Clifford Wadsworth star star star star star
Vrlo smo zadovoljni robom koju smo dobili, isporuka je bila vrlo brza i kvaliteta je zajamčena! Jedna riječ za to: savršeno!
Angel Johnson star star star star star
Kao što ljudi trebaju održati svoja obećanja, i poduzeća bi također trebala obratiti pažnju na kvalitetu. Tvrtka je oduvijek bila posvećena poboljšanju kvalitete svojih proizvoda i donošenju
Tom Santoyo star star star star star
Timovi za proizvodnju i usluge ove tvrtke vrlo su učinkoviti, tako da preporučujemo njihove proizvode i usluge našim prijateljima oko nas.
Zadovoljstvo kupaca činimo središtem našeg rada i pružamo prvorazrednu odjeća za jogu za gornji dio, Ženska odjeća za trčanje, Ženske tajice za teretanu i ljudske usluge.
Pošaljite upit
Pošaljite upit