Naša tvrtka ima profesionalni tim nakon prodaje koji vam može pružiti pažljivu uslugu. Usluga garancije može smanjiti brige zbog kupnje proizvoda. Redovni profesionalci pružit će uslugu povratne posjete i pružiti praćenje narudžbi u stilu Butler kako biste mogli kupiti jednom i bez brige za život. Ako želite kupiti Muška odjeća za vježbanje u teretani, Ležerna odjeća za jogu, Odjeća za trčanje za žene , kontaktirajte nas. Vjerujemo da je vrhunska zanatstvo temelj visoke kvalitete i stoga kontinuirano poboljšavamo naše proizvodne proceseMuška odjeća za vježbanje u teretani . Tvrtka se zalaže za poboljšanje razine upravljanja poduzećem, kvalitete proizvoda i kvalitete usluge, a njegova razmjera kontinuirano raste. Iskreno promoviramo transformaciju i nadogradnju tradicionalnih industrija i pomažemo u nastajanju u nastajanju da krenu naprijed. Kvaliteta proizvoda je vječna tema koju vodi tvrtka. Naše vrijednosti su: Kupca prvo, orijentirana na borbu, samo integritet i potraga za izvrsnošću! A naša politika kvalitete je: znanstveno upravljanje, kvaliteta izvan, kontinuirano poboljšanje i zadovoljstvo kupaca! Naš tim za korisničku službu dostupan je 24/7 kako bi odgovorio na sva pitanja ili nedoumice. Prioritet damo sigurnosti i dobrobiti naših zaposlenika, kupaca i partnera iznad svega.
-
Muška odjeća za vježbanje u teretaniTkanina: 90% poliester 10% spandex 170G
Učinkovitost: visok-protok zraka, pokretljivost ruku, izdržljivost šava
Tehnički detalji: Jacquard tkanina, 4 igle sa 6 niti, raglan rukav
MOQ: 300... -
Odjeća za treniranje maratonaTkanina: 88% poliester 12% spandex 170G
Izvedba: Visoko isparavanje, kinetičko rastezanje, nula-trebanja
Tehnički detalji: 4 igle sa 6 niti, prozračna tkanina
MOQ: 300 kom/boja
Boje:... -
Sportska odjeća dugih rukavaTkanina: 75% najlon 25% spandex 230G
Izvedba: visoka rastezljivost, toplina jezgre, nula trenja
Tehnički detalji: traka za umetanje, klokanski džep, rastezljivo
MOQ: 300 kom/boja
Boje:... -
Muške kratke hlače za aktivnu odjećuTkanina: 90% najlon 10% spandex 120G
Izvedba: ultra-lagana, visok-protok zraka, kinetička sloboda
Tehnički detalji: laserski otvor, bočni prorez, bočni džep s patentnim zatvaračem
MOQ:... -
Muška odjeća za vježbanjeTkanina:
- Glavni dio: 90%najlon 10%spandex 160G
- Ploča: 88%poliester 12%spandex 170G
Izvedba: Zonska ventilacija, visoka rastezljivost, otpornost na habanje
Tehnički detalji: Micro... -
Muška oprema za vježbanje u teretaniTkanina: 94,5% poliester 5,5% spandex 180G
Izvedba: veliki-volumenski protok zraka, kinetička pokretljivost, strukturalni oporavak
Tehnički detalji: mrežasta tkanina s 4 igle i 6... -
Muška odjeća za vježbanje u teretaniTkanina: 85% pamuk 15% poliester 280G
Izvedba: visok{0}}okretni moment, izdržljivost, upijanje znoja, nula prianjanja
Tehnički detalji: petlja za ručnik, dvostruki džepovi
MOQ: 300... -
Muška odjeća za vježbanje u teretaniTkanina: 100% poliester 180G
Učinkovitost: Brzo isparavanje, pokretljivost ramena, nula trenja
Tehnički detalji: Brzo sušenje
MOQ: 300 kom/boja
Boje: po narudžbi -
Muška vodootporna jakna za treningTkanina: 100% najlon 35G
Izvedba: hidrofobna barijera, ultra-lagana, otpornost na vjetar
Tehnički detalji: vodootporan, džepovi s obrnutim patentnim zatvaračem, reflektirajući obrub
MOQ:...
Prvoklasno osoblje za stvaranje prvoklasnih proizvoda! Dakle, ova tvrtka posvećuje veliku pažnju na obuku zaposlenika. Često vode programe obuke ili održavaju sastanke kako bi analizirali tržišne
Čitav postupak nabave i proizvodnje proizvoda je glatko jedrenje. Ovaj je dobavljač bio više nego sretan prihvatiti naš zahtjev od početka do kraja. Ovime izražavamo svoju iskrenu zahvalnost.
Kvaliteta pobjeđuje u reputaciji, koristi reputacije. Ovo je naša najbolja procjena ove suradnje.
Vrlo smo zadovoljni robom koju smo dobili, isporuka je bila vrlo brza i kvaliteta je zajamčena! Jedna riječ za to: savršeno!
Kao što ljudi trebaju održati svoja obećanja, i poduzeća bi također trebala obratiti pažnju na kvalitetu. Tvrtka je oduvijek bila posvećena poboljšanju kvalitete svojih proizvoda i donošenju
Timovi za proizvodnju i usluge ove tvrtke vrlo su učinkoviti, tako da preporučujemo njihove proizvode i usluge našim prijateljima oko nas.
Zadovoljstvo kupaca činimo središtem našeg rada i pružamo prvorazrednu odjeća za jogu za gornji dio, Ženska odjeća za trčanje, Ženske tajice za teretanu i ljudske usluge.
